KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9489763
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:20
-
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36
-
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 18:24
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 19:06
-
7300 Akvarell
Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg
-
7238 Akvarell
Björn Blomberg (1925-2003), "Snöbyar, Torneträsk"...//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:20 -
7117 Akvarell
Carl Anton (f. 1933), Sverige. Gamla Stan. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36 -
7019 Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, a..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 18:56
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 18:24 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 19:06 -
7300 Akvarell
Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
idag
13 maj kl 20:36